Deelnemers

Bestuur

Voorzitter

 

G. (Gert) Stubbe

Algemeen directeur Nic Visser Kantoorwereld

 

 

 

www.visser.nl

 

 

 

Secretaris

 

mr. M.S. (Mike) Spil

Notaris

 

 

 

 

www.gs-notarissen.nl

 

 

 

Bestuurslid Algemene Zaken

 

mr. B (Bianca) te Vrede

Juridisch- en Adviesbureau Nieuwkomers

 

 

 

www.gewoonjan.nl

Bestuurslid Evenementen

 

F. (Frans) Beskers

Organisatie Adviesbureau

 

 

 

 

www.derotterdamseaanpak.nl

 

 

 

Bestuurslid

 

M. (Marieke) van Santen

Register makelaar/ taxateur wonen en BOG

 

 

 

 

www.vansantenmakelaars.nl

 

 

 

 

 

Ambassadeurs

A. (Anneke) Justine PelmeLay

 

Muziek

 

JC Events

 

anneke.pelmelay@gmail.com

 

www.jc-events.nl

 

 

(Lou) Prince

 

Zanger/entertainer

 

(Award winnaar Las Vegas USA)

 

louprinfo@louprince.nl

 

www.louprince.com

Leden

Gert Abma

Accountant en Belastingadviseurs


Daamen & van Sluis

g.abma@daasluis.nl

www.daasluis.nl

Hans Huizinga

Beëdigd Makelaar


Lüning|Huizinga NVM Makelaardij

hans.huizinga@luninghuizinga.nl

www.luninghuizinga.nl

Yvonne Bisschops

Advocaat en Mediation

 

ABC Advocatuur BV

info@abcadvocaten.nl

www.abcadvocaten.nl

Eric van Jarwaarde

Point of sale solutions

 

Vendit BV

eric@vendit.nl

www.vendit.nl

Joop Boon

Fotograaf

 

j.boon951@upcmail.nl

Jan de Klerk

Organisator

 

Exhibitions Rotterdam International BV

jdeklerk@kpnplanet.nl

www.exhibitions-rotterdam.nl

Arnold Devilee

Steigerbouw

 

Mundo Steigers BV

info@mundo-steigers.nl

www.mundosteigers.nl

Karel Langendoen

Horeca

 

Kade 87 BV

info@kade87.nl

www.kade87.nl

Sebo Eelkman Rooda

Private Asset Management

 

ER Capital BV

eelkmanrooda@ercapital.nl

www.ercapital.nl

Ton Martens

Accountant en Belastingadviseurs

 

Daamen & van Sluis

t.martens@daasluis.nl

www.daasluis.nl

André Eleveld

Eigenaar Contessa

 

Rederij Erasmus

info@alexisholdingbv.nl

www.mscontessa.com

Ronald Neef

Horeca - Cafe Petit Restaurant

 

Captain’s Cabin

info@captainscabin.nl

www.captainscabin.nl

Hans Eschauzier

Business software

 

King Software BV

k.j.eschauzier@quadrant.nl

www.quadrant.nl

Marvin van Rheenen

Hypotheken en Verzekeringen


Andex

info@andex.nl

www.andex.nl

Ben Franken

Franchisenemer

 

McDonalds’s Restaurant

 

ben.franken@nl.mcd.com

Jaap Stok

Executive Chauffeured Service

 

JS Businessdrive BV

bookings@jsbusinessdrive.nl

www.businessdrive.nl

Rens Wezeman

Beveiliging

 

NRS BV Beveiliging

petra@nrs-diensten.nl

www.nrs-diensten.nl

Bart de Rooze

Beveiliging

 

Blue Security BV

bjderooze@blue-security.nl

www.blue-security.nl

Rutger Groenewegen

 

 

Corporate Finance Schipper

rgroenewegen@schippergroep.nl

www.schippercorporatefinance.nl

Olav van der Willik

Vertaalbedrijf

 

Orange 31 Netherlands

olav@31orange.eu

www.31orange.eu

Wim Hout

Global Projects Logistics

 

NMT Projects International BV

whout@nmtprojects.nl

www.nmtprojects.com

Marieke van Santen

Makelaar

 

Van Santen Makelaars

marieke@vansantenmakelaars.nl

www.vansantenmakelaars.nl

Boy Striker

Recherchebureau

 

Arcani International

info@arcani-international.com

www.arcani-international.com

Petra den Haan

Beveiliging

 

NRS BV Beveiliging

petra@nrs-diensten.nl

www.nrs-diensten.nl

 

• Exclusief voor ondernemers      • Ervaring en kennisdeling     • Evenementen en excursies       • Bijeenkomsten voor relaties

Realisatie website door MultiCopy Capelle a/d IJssel / Rotterdam Oost Copyright© 2016. All Rights Reserved.